Бенкетний зал для дня народження

Прокинутися рано вранці від дзвінків і смс з привітаннями, безтурботно повалятися в теплому ліжку, прийняти душ, вбратися і відправитися в ресторан, де вже чекають гості, подарунки, смачний стіл – саме так більшість бачать свій ідеальний день народження. Ніяких турбот, виснажливих приготувань з ранку до ночі, прибирання після свята.

Що потрібно для здійснення такої задумки? Не так вже й багато! Банкетний зал до дня народження вирішує всі проблеми. Витративши декілька годин на вибір відповідного місця, обговорення меню та оформлення приміщення, ви зможете повноцінно насолоджуватися відпочинком і радісними емоціями в своє свято. А по закінченні відправитися додому, не думаючи про гори немитого посуду, плямах на скатертинах і необхідності прибирання після застілля. Чи це не мрія?

ПЕРЕВАГИ ПРОВЕДЕННЯ СВЯТА В НАШОМУ БЕНКЕТНОМУ ЗАЛІ

Крім того, що основна частина приготувань не лежатиме тягарем на ваших плечах, переваги орендованого залу полягають і в його просторості. Нарешті ви зможете запросити на свій день народження і улюблених родичів, і галасливу компанію друзів, і колег по роботі, і навіть товаришів-сусідів. Особливо це доречно в особливо урочисті дати.

Наприклад, банкетний зал для ювілею у нас дозволить вам з легкістю розмістити всіх своїх гостей. Адже наш зал не тільки гарний і розкішний, але ще й просторий. Залежно від кількості запрошених ми запропонуємо вам різні варіанти приміщень, врахуємо побажання щодо того, де і як повинні розташовуватися гості. При бажанні трохи порухатись після щільної трапези ви зможете потанцювати, а може і поспостерігати за барвистою шоу-програмою, приготовленою родичами спеціально для вас. Хіба квартира, нехай навіть і велика, надасть вам стільки місця і простору? А ми надамо, і звичайно простежимо, щоб у приміщенні завжди залишалося свіжо і чисто.

Не забувайте, день народження, а особливо ювілей – це ваше свято, в який ви заслужили відпочивати, насолоджуватися і приймати подарунки.
Побалуйте себе такою унікальною можливістю.

ПОДАРУЙТЕ РАДІСТЬ ДІТЯМ

Якщо у вашої дитини намічається день народження, обов’язково орендуйте зал для дитячого дня народження. Адже всі дітки так мріють долучитися до світу «дорослих застіль» зі справжнім рестораном, сервірованим столом, гарним обслуговуванням. Ця принесе стільки радості вашим дітям. Дозвольте їм відчути себе дорослими і солідними. Крім того, завзята компанія друзів вашої дитини напевно потребує багато місця для своїх ігор і розваг. А підлітки обов’язково захочуть потанцювати. Наш просторий зал надасть їм таку можливість.

Враховуючи особливості дитячого раціону, ми запропонуємо вам спеціальне меню з легкими, смачними та корисними стравами, напоями та солодощами. Суворий контроль над якістю нашої кухні і продуктів харчування стане гарантією здорової і ситної їжі на столі вашої дитини.

СВЯТКУЄМО ВЕСЕЛО І ЕКОНОМНО

Завдяки нам ви зможете відсвяткувати найвеселіший і незабутній день народження, при цьому, не сильно спустошивши свій бюджет. Адже у нас дійсно недорого, а значить вигідно. У вартість наших послуг входить плата за одну людину відповідно до складеного меню. За оренду залу ви не платите, і знову економите. На свій розсуд ви приносите свої напої та алкоголь, самі складаєте список страв, що також допомагає мінімізувати витрати. Повірте, настільки вигідно, смачно і красиво ви ще не відзначали свій день народження, ювілей або свято своєї дитини.