Бенкетний зал ресторану “Maximus Rest”

У ресторані "Maximus Rest" знаходиться найбільший зал у місті Луцьку для проведення різноманітних урочистостей.

Ви можете замовити бенкетний зал для ювілеїв, корпоративних заходів, зустрічі Нового року та інших свят. Наші співробітники зроблять все, щоб ваше свято стало по-справжньому радісною та незабутньою подією.

Адміністратор

0

чоловік, може вмістити наш зал. Місця вистачить усім!

"Мінімальна сума замовлення страв на одну особу становить 500 гривень.

*Деталі, щодо здійснення замовлення по барній карті ресторану, можливо отримати в адміністратора."
 • Дуже вдячні за прекрасно проведений захід в липні 2014 року - весілля нашого сина Сергія та Ольги. Особливо вдячні адміністратору, яка допомагала в підборі меню. Величезне спасибі! - Марія Іванівна    
 • Дуже, затишний ресторан, для проведення весілля! Оновлений зал не реально красивий. Приємний персонал та смачна кухня !!!! - Яна    
 • Святкували випускний своїх дітей у новому залі вже після ремонту. Не знаю скільки раніше було місця, але зараз зал дуже великий. Нам сподобалося. Дочка в захваті. - Світлана    

«Maximus Rest» - чудова пропозиція для проведення бенкету в Луцьку

Організація будь-якого свята або заходу виступає нелегким завданням, що вимагає ретельної підготовки, грошей і часу. Особливо актуально це, коли розмах свята настільки великий, що зібрати гостей у власному житлі або невеликому кафе просто неможливо. У таких ситуаціях порятунком стає оренда бенкетного залу, від вибору якого залежить загальне враження про захід і комфорт всіх його членів. Ми пропонуємо чудовий варіант місця для проведення банкетів, який справить незабутнє враження на гостей і визначить позитивний результат свята.

 • Чому з безлічі залів для банкету варто вибрати наш?

  Банкетний зал в Луцьку недорого, який ми пропонуємо, дозволить в затишній обстановці організувати ділову зустріч, приватну вечірку, урочистий прийом, корпоратив, святкування весілля, дня народження, інших значущих дат і подій. Просторе і світле приміщення, пишність дизайнерського оформлення, позитивна атмосфера, зручність і комфорт - ці критерії дарують унікальну можливість зробити свято справді незабутнім. Представлений зал придатний для будь-якого виду заходів. Просторість і планування дозволяє грамотно розставити столи, зручно розмістити всіх запрошених гостей, а також виділити простір для вільного пересування, проведення конкурсів і танців. Завдяки великому простору, і винуватець свята і гості будуть почувати себе комфортно та затишно. Ми повністю подбали про це, тому у нас є, де розгулятися.

 • Райський куточок гурманів і додатковий сервіс

  Важливим аспектом, що цікавить людей, які вирішили орендувати бенкетний зал, є меню. Наша кухня пропонує великий асортимент вишукано сервірованих і смачних страв, в основу створення, яких входять виключно якісні та свіжі продукти. Окрім смачних страв, замовники можуть скористатися послугами чудового оформлення святкового столу, обслуговуванням кваліфікованих і привітних офіціантів, завдяки яким дозвілля буде приємним і комфортним, а також отримати унікальну можливість орендувати бенкетний зал зі своїм алкоголем, що дозволить організаторам вечірки заощадити значну частину бюджетних коштів.

 • Вигідна цінова політика

  Незважаючи на те, що, наше приміщення для зустрічі урочистих подій відповідає суворим вимогам і найвищим стандартам, його ціна підкуповує оптимальними розмірами, які ви не знайдете серед безлічі інших варіантів. Турбота про задоволення клієнтів рухає нами, тому у нас діє принцип прозорого ціноутворення. Іншими словами, ви платите лише за ті послуги, надання яких гарантовано на бажаному рівні.

 • Наші переваги

  Затишна і колоритна обстановка нашого приміщення дозволить провести будь-яке сімейне чи масове свято, залишивши після себе тільки позитивні враження і приємні спогади. Окрім цього, не варто забувати про інші важливі складові: наша вишукана кухня багата різноманітністю страв, так що будь-який навіть самий досвідчений гурман буде приємно здивований, а обслуговування порадує високим рівнем. Наш банкетний зал - це оптимальне рішення для реалізації будь-яких задумів при проведенні свят, який цілком і повністю готовий до ваших послуг. Ми з радістю вислухаємо всі побажання і проявимо максимум зусиль, щоб втілити їх у життя, зробивши ваше свято незабутнім і щасливим!

Забронювавши собі столик, ви не зіткнетеся з проблемою відсутності місць: +380959317070