Ексклюзивний ресторан для проведення банкетів та фуршетів у Луцьку

Вам хочеться розвіятися, відпочити від повсякденної рутини і просто піддатися усім спокусам шикарного відпочинку, то відвідайте ресторан у Луцьку для банкету "Maximus Rest".

Це настільки стильне місце, яке, завдяки своїй неперевершеній атмосфері і неймовірному дизайну, на тлі інших луцьких закладів виглядає дуже презентабельно. Наш коник - кухня: спробувавши будь-яку з фірмових страв, представлених в меню, ви станете постійним клієнтом "Maximus Rest", адже у нашого шеф-кухаря особливий погляд на приготування страв.

Адміністратор

Винна карта

  • Maximus Rest - чудовий ресторан для ювілею і дня народження в Луцьку. Мені та гостям дуже сподобалось. - Ілона    
  • На питання «де краще місце для проведення банкету в Луцьку?» і «де організація банкету на вищому рівні?», відповідь одна - в Maximus Rest - Віктор   
Шукаєте ресторан для дня народження у Луцьку?

Звертайтеся до нас, ми обов'язково вам допоможемо. Ми пропонуємо найрізноманітніше і найоригінальніше меню, а також любимо експериментувати. А якщо ви хочете незвичайне свято з тематичними елементами, ми із задоволенням прислухаємося до ваших побажань та подбаємо, щоб все було на вищому рівні.

Якщо вам потрібен ресторан для ювілею, то можете не турбуватися з цього приводу, адже Maximus Rest - це те місце, яке ви шукали. У Maximus Rest є все, що потрібно для чудового відпочинку: вишукана кухня, професійні кухарі, висококласний обслуговуючий персонал, затишний і сучасний інтер'єр. Тому, не сумнівайтеся, що замовити банкет у нас - буде найправильнішим рішенням!

Дизайн інтер'єру виконаний у музичному стилі. Ідеально вписуються в інтер'єр музичні інструменти. На стінах присутні оригінальні статуетки музикантів. Замовити фуршет в ресторані Maximus Rest буде кращим рішенням для вашого свята.

Організація банкету в ресторані Maximus Rest - це не тільки ретельно підібране меню і продуманий інтер'єр, але ще й розважальна шоу-програма.

З приводу оренди та резервації столиків телефонуйте +380959317070