Бенкетний зал для Нового року

Зустріч Нового року викликає у наших співгромадян масу всіляких турбот. З ким зустріти свято, які страви подати, якому вбранню надати перевагу і ще мільйон питань. Однак найбільш важливим залишається завжди одне: де ж краще провести Новий рік: у звичній домашній атмосфері чи все ж в спеціально облаштованому банкетному залі. А щоб вам було легше прийняти рішення, просто подумайте: ви хочете витратити кілька тижнів на прикрашання будинку і приготування святкових страв або час вже змінювати старі традиції і дозволити собі просто насолоджуватися одним з найулюбленіших свят? Якщо ви готові довіритися справжнім професіоналам, пропонуємо замовити наш банкетний зал для Нового року.

ОРЕНДА ЗАЛУ В НЮАНСАХ І ДЕТАЛЯХ

Замовляючи спеціалізований зал для проведення святкової ночі, ви знімаєте з себе масу організаційних, кулінарних і побутових клопотів. Від вас буде потрібно всього кілька завдань:

  1. Формуємо меню. Готові набори новорічних страв дозволять вам з легкістю підібрати «смачне меню», яке підходитиме під ваші смакові уподобання. Разом з нашими кухарями ви створите унікальний стіл з улюбленими стравами, напоями та солодощами.
  2. Складаємо список гостей. Він знадобиться для того, щоб максимально грамотно і раціонально облаштувати банкетний зал для Нового року, виставити столи і розмістити кожного гостя із затишком і комфортом.
  3. Погоджуємо святкову програму. Музичне оформлення, детально продумана шоу-програма, завзяті ведучі – запорука дійсно веселого, незабутнього свята.

Такі приготування займуть у вас не більше декількох годин в бесіді з нашою адміністрацією. Весь інший час ви зможете сміливо витратити на вибір свого новорічного образу та інші приємні заняття.

П’ЯТЬ ПРИЧИН, ЩОБ ЗУСТРІТИ НОВИЙ РІК У НАС

Всі ми чекаємо від новорічної ночі якогось особливого дива і чарів. І щоб ця магічна ніч не пройшла сумно і банально, важливо довірити проведення Нового року справжнім майстрам своєї справи. Вибираючи нас, ви отримуєте:

  1. Чудову кухню;
  2. Грошову економію: ви можете принести свої напої, оплата проводиться тільки за меню, без оренди, наші ціни приємно дивують своєю доступністю;
  3. Затишний, комфортабельний зал;
  4. Святкову шоу-програму;
  5. Гідне обслуговування професійного персоналу.
Пориньте в новорічну магію разом з рестораном “Мелодія”!